Zoom İndir

Zoom İndir akıllı telefon, tablet, laptop ve masaüstü olan bütün cihazlarda görüntülü iletişim kurabilmenizi sağlayan bir uygulamadır. Uygulama video konferans sisteminin yanı sıra sesli şekilde konuşmayı da mümkün kılarak bütün iletişim ağınızı sağlayabilmektedir. Kullanım olarak herhangi bir zorluğu bulunmayan sistem genellikle online eğitim ve şirket toplantıları için tercih edilmektedir. Türkçe dil desteği de olan Zoom İndir uygulamasını ücretsiz ve herhangi bir ek ücret olmadan sitemizdeki bağlantılardan bulabilirsiniz.

Platformun popüler olmasına neden olan en büyük etkenlerden bir tanesi de ücretsiz olmasıdır. 2022 yılında temel kullanıcılarının tamamına ücretsiz olarak hizmet vermeye başlayan şirket, herkesin 40 dakikalık toplantı yapabilmesine izin vermektedir. Eğer ki daha yüksek dakika miktarında görüşme yapmanız gerekiyorsa bunu belirli bir ücret karşılığında satın alarak fırsatlarından faydalanabilirsiniz. Zoom Hemen İndir fırsatları basit şeylerle sınırlı olmayan ve bambaşka özellikleri kapsayan nadir sistemlerden bir tanesidir.

Zoom İndir
Zoom İndir

 

Eski Sürüm Tıkla İndir Apk

Yeni Sürüm Tıkla İndir APK

Zoom İndir – Görüntülü Konuşma Nasıl Yapılır?

Zoom uygulaması görüntülü ve sesli konuşma olanağını ücretsiz olarak sunan nadir platformlardan bir tanesidir. Uygulamanın sunduğu her türlü özellik, kullanıcılar tarafından dilendiği kadar kullanılabilmekte ve değerlendirilebilmektedir. Sitemiz üzerinden kullanıma sunduğumuz Zoom Bilgisayar İndir seçenekleri tamamen ücretsiz ve herhangi bir ek ücret ödemeden indirilebilmektedir. İndirmesi kolay olan bu özellikten faydalandıktan sonra Zoom üzerinden görüntülü konuşmanın nasıl yapıldığına dair bilginiz olmayabilir. Bu doğal durum hakkında ne yapacağınızı bilmiyorsanız alt paragrafta belirtilen adımları takip edebilirsiniz.

Zoom üzerinden görüntülü konuşmaya bağlanmak için öncelikle uygulamaya giriş yapıyoruz. Platform üzerinden hesabımız bulunmuyorsa kayıt oluyoruz, bulunuyorsa da bilgilerimizi girerek ‘’New Meetings’’ butonuna tıklıyoruz. Burada karşımıza çıkan ‘’Start with video’’ tuşuna basarak direkt olarak görüntülü konuşmayı başlatabilirsiniz. Eğer ki görüşmeye çağıracağınız kişilerde odanın davet bağlantısı bulunmuyorsa ekranın en alt bölümünde bulunan ‘’İnvite’’ veya ‘’Davet’’ seçeneğinden dilediğiniz platform aracılığıyla davet gönderebilirsiniz.

Zoom hakkında ki bu yazımızı beğendiyseniz farklı içeriklerimize de göz atabilir, birçok bilgiyi anlık olarak edinebilirsiniz.

Yorum yapın