WhatsApp Messenger İndir

WhatsApp Messenger 2010 tarihinde kurulan ve mobil cihazlar için üretilmiş bir mesajlaşma uygulamasıdır. Kurulduğu ilk tarihten bu yana ücretsiz bir şekilde hizmet veren uygulama, bütün işletim sistemlerinde aktif olarak çalıştırılabilmektedir. Platformun en çok tercih edilme nedenlerinden olan özellikleri ise belge, ses, konum ve videoların tamamını ücretsiz bir şekilde paylaşabilmektir.

WhatsApp kurulma amacı ilk başlarda yalnızca mobil uygulamalar üzerine tasarlanmaktaydı. Kullanıcıların yoğun bir şekilde uygulamayı kullanmaya başlamaları web tarafında da yer almasına neden oldu. Uygulamanın her ayrı alanda senkronize bir şekilde çalışması bütün kullanıcıları memnun ettiği gibi tercih edilme oranını da her geçen gün artırdı. WhatsApp Facebook tarafından satın alınmasından sonra ise yeni ve beklenmeyen özellikleri daha hızlı gelmeye başladı.

Her güncellemesinde kullanıcıları etkilemeye başaran platform, farklı yeniliklere imza atarak gelişmeye devam ediyor. Uygulamanın şu anda 5 milyar kadar indirmesi bulunuyor ve her geçen gün büyüyerek insanların iletişim kurmalarında yardımcı çalışıyor. Sizler de bu eşsiz iletişim ağından faydalanmak istiyorsanız sitemiz üzerinden Whatsapp Messenger Hemen İndir seçeneğini kolaylıkla indirebilirsiniz.

WhatsApp Messenger İndir
WhatsApp Messenger İndir

Eski Sürüm Tıkla İndir Apk

Yeni Sürü Tıkla İndir APK

WhatsApp Messenger Nasıl Giriş Yapılır?

WhatsApp Messenger kullanım olarak kullanıcılara oldukça kolay ve basit işlemler sunduğu gibi giriş konusunda da fazlasıyla yardımcı oluyor. Kullanıcılarından istediği bilgileri kısa ve öz şekilde alan platform, masaüstü sisteminde tek bir hamleniz ile bağlanmanıza izin vermektedir. Sistem güncel biçimde masaüstü platformlarda WhatApp Web ve Masaüstü olarak iki farklı alana ayrılıyor. Şu anda bahsedeceğimiz giriş yöntemi ise ikisinde de aynı yol ile gerçekleşerek kolaylıkla bağlanmanızı sağlamaktadır.

WhatsApp Masaüstü sürümüne bağlanmak için giriş yaptığınız WhatsApp mobil uygulamasından ‘’Bağlı Cihazlar’’ bölümüne tıklayınız. Burada yer alan ‘’Cihaz Bağla’’ kısmına girerek karşımıza çıkan yerdeki QR Kod kamerasını bir süre beklemeye alıyoruz. Diğer yandan masaüstü tarafında uygulamaya giriş yaparak çıkan QR kodu beklemeye aldığımız kamera ile okutuyoruz. Böylelikle hiçbir veri kaybı yaşanmadan WhatsApp Masaüstüne kolaylıkla giriş yapıyoruz.

Giriş yapmanın oldukça kolay olduğu bu sistemden çıkış yapmakta bir hayli basittir. Uygulamadan çıkmak için öncelikle aktif olarak kullandığınız WhatsApp Masaüstü İndir platformuna giriş yapıyoruz. Buradaki Sohbetler listesinin üst bölümünde bulunan ‘’Menü’’ bölümünden ‘’Çıkış’’ butonuna tıklamanız yeterli olacaktır. Eğer ki çıkış yapmakta sorun yaşıyor ve işleminiz gerçekleşmiyorsa mobil üzerinden çıkış yaparak işlemi sonlandırabilirsiniz.

Bu yazımızı beğendiyseniz farklı alanlardaki konu başlıklarına da göz atabilir, bilgilendirici içeriklerimizden faydalanabilirsiniz.

Yorum yapın