TikTok Mavi Tik Başvuru Formu Nasıl Oluşturulur?

TikTok Mavi Tik Başvuru Formu Nasıl Oluşturulur?
TikTok Mavi Tik Başvuru Formu Nasıl Oluşturulur?

Mavi tik TikTok için çok önemli konuların başında gelmektedir. Çünkü bu tik ile para kazanma elde edilebildiği gibi popülerliği de arttırabilmektedir. Elbette TikTok mavi tik nasıl alınır üzerine bir yazı paylaşmış ve ipuçlarını vermiştik. Ancak İngilizce dilini bilmeyenler, bu adımları tamamlansa bile bir geri bildirim gönderememektedir. Bu nedenle sizlere bu ikonu alabilmeniz üzerine bir yazı hazırlıyoruz. Yazımız da TikTok onaylanmış hesap başvurusu nasıl yapılır ve TikTok mavi tik başvuru formu nasıl oluşturulur sorularına cevap bulacaksınız. Böylece sizde kolaylıkla TikTok rozeti almak için İngilizce bir geri bildirim oluşturabileceksiniz.

İngilizce Başvuru Formu Oluştururken Dikkat Edilmesi Gerekenler

İngilizce Başvuru Formu Oluştururken Dikkat Edilmesi Gerekenler
İngilizce Başvuru Formu Oluştururken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Öncelikle buradan TikTok mavi tik nasıl alınır adlı yazımızı okuyarak gerekli adımları atmış olmanız gereklidir. Uyguladıysanız yazımızı okumaya devam ederek TikTok mavi tik başvuru formu nasıl oluşturulur sorusuna cevap bulabilirsiniz. Bu noktada İngilizce olarak neler yazmanız gerektiğini en ince detaylarına kadar anlatacağız. TikTok onaylanmış hesap başvurusu nasıl yapılır sorusunun son adımı olan bu rapor kısmını başarıyla geçebilirsiniz.

Kendinizi açık ve net şekilde ifade etmelisiniz. Kim olduğunuzu ve uygulama içerisine neler yaptığınızdan bahsetmelisiniz. Ayrıca neden bu rozeti istediğini belirtmelisiniz. Bu noktada mavi tik TikTok için şu ifadeleri kendinize göre değiştirerek kullanabilirsiniz:

“Hi! I’m TikTok İndir. I have been using TikTok and producing content since 2016. I’m 20 years old and enjoy having fun or creating content. And over time, I’ve reached hundred thousand (100 bin) followers. So my imitators are out and copying my content or creating fake accounts. In this sense, I request that my account be approved on TikTok. The process on TikTok, howewer, is different from other sites like Instagram, Twitter or Facebook. So i know this process and reaching out to TikTok.

Since i opened my account, i’ve been producing authentic and fun content all the time. So i known that the blue tick can only be granted by TikTok. And this means that we cannot get one from external pages or mobile apps. Therefore, I’m requesting that you review my account. I look forward to your positive or negative response.

Yours Affectionately…”

Form Oluşturduktan Sonra Ne Yapmak Gerekiyor?

Mavi tik herkese verilen sıradan bir ikon değildir. Bu nedenle çoğu kullanıcı TikTok Mavi Tik Başvuru Formu nasıl oluşturulur? sorusuna cevap bulamamaktadır. Ancak sizler için özel olarak hazırladığımız İngilizce raporu kendinize göre düzenleyip bu ikona sahip olabilirsiniz. Üzerinde çok az değişiklik yaparak buradan veya e-mail adreslerinden gönderebilirsiniz. Elbette olumlu veya olumlu cevabın gelmesi tamamen hesabı nasıl kullandığınıza bağlıdır.

Bu ikona nasıl sahip olacağınızı öğrendiğinize göre sizde kendinize uygun olarak düzenleyip gönderdikten sonra aldığınız cevapları yorumlar kısmında belirtebilir ve sevincinizi paylaşabilirsiniz.