Hakkımızda

Tiktokindir.com 2022 yılında yenilenen ara yüzü ile kurulmuş sosyal medya araçları hakkında en güncel haberleri sunan bir portaldır. Gelişen teknoloji ile yeni medya düzenini çağın dinamiklerine göre yeniden dizayn ederek tüm sosyal medya sorunlarınıza çözüm üretiyor. Tiktokindir.com tüm internetin en popüler haber, fotoğraf, galeri ve videolarına tek bir noktadan ulaşabilir aynı zamanda içerik üretmemize de katkıda bulunabilirsiniz.

Siz de tiktokindir.com’a üye olabilir ve profil oluşturup en beğendiğiniz içerikler hakkında değerli görüşlerini belirtebilirsiniz. Tiktokindir.com içeriklerini favorilerinize ekleyebilir, yorum yapabilir ve paylaşılan içeriklerden daha erken haberdar olabilirsiniz.


Misyon:

Bilişim ve teknoloji her alanda ihtiyaçtan öte sorumluluk haline geldiği çağımızda, tiktokindir.com zamanında gerisinde kalmamanızı sağlamayı amaç edinmiştir. Tiktokindir.com’a üye olan ve ziyaret eden tüm kullanıcılarına altyapısıyla birlikte; kaliteli ve ziyaretçi odaklı içerik üretecektir. Kararlılıkla vereceği bu hizmetle birlikte bilginin paylaşılmasına da katkıda bulunacaktır.

Vizyon:

Tiktokindir.com’un vizyonu sürekli büyüyen bir müşteri portföyü oluşturarak, ziyaretçi veya üyelerine kalite politikalarından ödün vermeden kesintisiz hizmet vermektir. Web sitesi üzerinde sosyal medya üzerinde merak ettiğiniz ve çözemediğiniz her sorunla birlikte Türkiye’nin en büyük ihtiyaca dönük platformu olmayı amaçlamaktadır.

Değerlerimiz:

Tiktokindir.com faaliyetleri gerek çalışan uzman kadrosuna gerekse de üye, ziyaretçi ve iş ortaklarına karşı etik, dürüst, şeffaf, doğru ve yasaların benimsediği hükümler ışığında değerler üretmeyi planlar ve uygular.